Kurumsal Araç Kiralamaya Toyota Dokunuşu: Rent A Toyota

4.442 Gösterim

YENİ NESİL KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA: RENT A TOYOTA

Araç sahibi olmak elbette güzel bir his; ancak bu durum daha çok bireysel kullanımlar için geçerli. Kobilere, esnaflara ve kurumsal firmalara araç kiralama hizmeti veren Rent A Toyota özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için avantajlı bir dünyanın kapılarını aralıyor. Uzun dönemli kiralama seçenekleriyle araç sahipliğinin işletmelere yüklediği sorumlulukları üstlenerek birçok ayrıcalığı Toyota güvencesiyle sunuyor.

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları

Uzun süreli araç kiralama yöntemi hizmet erişimi ve fiyat avantajı konularında kurumsal kullanıcılara önemli ayrıcalıklar vadediyor.  Bu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyen firmalar özellikle COVID-19 salgınıyla beraber araç sahipliği modeli olarak yıllık araç kiralama seçeneğini tercih ediyor. Böylece bütçesini nitelikli bir şekilde yönetebilen firmalar satın almanın öz sermayeye oluşturduğu yükten de kaçınmış oluyor. Üstelik dönemsel kiralamanın gereksinimlere göre özelleştirilen farklı hizmet paketleri sayesinde işletme maliyetlerinin takibi de ortadan kalkıyor.

Kullanıcılara tüm mobilite maliyetlerini tek kalemde yönetebilme imkanı sunan kurumsal araç kiralama seçenekleri vergi ve sigorta gibi ek hizmetlerin kiralama bedeli içinde ödenmesini sağlıyor. Araç kiralama şirketleri ile çalışan firmalar kiralama giderlerini şirket masrafı olarak göstererek vergi avantajından da yararlanabiliyor. Her şeyden önemlisi değişken piyasa koşullarında kaçınılmaz hale gelen 2. el değer kaybı riski, şirkete araç kiralama yapan firma tarafından alınıyor.

Rent A Toyota Neler Sunuyor?

Ek masrafların, dosya takibinin ve zaman kaybının olmadığı bir kurumsal seyahat deneyimi artık mümkün. Rent A Toyota partnerlerine öz sermaye kullanımından teknik desteğe, danışmanlıktan filo yönetimine kadar geniş ölçekli bir çözüm paketi sunuyor. Kobi ve kurumsal firmalara alt limit olmaksızın sunulan kiralama hizmetiyle en az 12, en fazla 48 ay boyunca çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Rent A Toyota ile kurumsal araç kiralamanın avantajları ise şu şekilde:

 • Bakım ve Onarım: Kiralanan aracın periyodik bakım ve onarım hizmetleri yetkili servislerce verilerek kullanıcıların seyahat güvenliği için ekstra masraf ödemesine gerek kalmıyor.
 • Lastik Yönetimi: Güvenli sürüşün temel şartı olan sağlıklı lastikler Rent A Toyota ile güvence altında. Dört mevsim lastikleri 50 bin km’de bir ücretsiz olarak değiştirilirken kullanıcılara kış lastiği takımı da tahsis ediliyor.
 • Yol Yardımı: Araç kiralamanın en önemli avantajlarının başında 7/24 yol yardım hizmeti geliyor. Ülke sınırları içinde yaşanan kaza ve arıza gibi aksiliklerde çekme, kurtarma, konaklama ve seyahate devam gibi hizmetler sözleşme kapsamında ücretsiz olarak sunuluyor.
 • İkame Araç: Rent A Toyota kaza ve arıza gibi durumlarda partnerlerine ücretsiz olarak geçici bir araç tahsisi yapıyor. Böylece ilave masraf ödemeden iş ve zaman kaybının önüne geçilmiş oluyor.
 • Sigorta ve Hasar Yönetimi: Sigorta ve kasko masrafları ile bunların dosya takibi araç sahipliğinin en külfetli kısmını temsil ediyor. Ancak kurumsal araç kiralama kullanıcılarının böyle dertleri bulunmuyor. Genişletilmiş kasko, trafik ve ferdi kaza sigortaları Rent A Toyota tarafından sağlanıyor.
 • Yakıt Yönetimi: Opsiyonel olarak sunulan bu hizmetle anlaşmalı istasyonlardan hızlı, güvenli ve indirimli akaryakıt alımı sağlanıyor.
 • Ceza Takibi: Plakaya yazılan trafik cezaları Rent A Toyota tarafından ödenerek gerekli evrak ve bedeller kullanıcıya ulaştırılıyor. Böylece 15 günlük süre içinde ödenen trafik cezalarında indirim takibi kolaylaşıp firmaların iş ve zaman kaybının önüne geçiliyor.
 • Danışmanlık: Operasyonel araç kiralama sürecinde teknik ve mali analizler yapılarak firmalara en verimli seçenek sunuluyor. Maliyet azaltıcı planlar çerçevesinde filo ihtiyacının belirlenmesi, ihtiyaca uygun marka ve modellerin tespiti ve araç politikası gibi hizmetler veriliyor.

 

2 yorum

 1. Kurumsal min. 24 ay olmak üzere 8 adet araç kiralama işlemi yapılacak, teklif talep ediyoruz

  1. Talebiniz ile ilgili 0212 354 0 354 numarasından Toyota Müşteri İletişim Merkezi’ne ulaşmanız durumunda, müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

YORUM YAZ